Żyj aktywnie - To ważne

"Żyj aktywnie -  to ważne" - odsłona 2


          Zadanie zlecone przez Starostę Powiatu Brzeskiego Pana Macieja Stefańskiego. Działania z zakresu turystyki oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej  dla mieszkańców z terenu Powiatu Brzeskiego.
Zadanie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej części 26 maja na terenie BSSM Brzeg, uczestnicy zadania wzięli udział w festynie rekreacyjno – sportowym. Udział w zadaniu pozwolił  na poprawę sprawności fizycznej oraz dobrą zabawę. Swoją obecnością zaszczyciła nas grupa Motocyklistów z Brzegu, która wprowadziła odrobinę adrenaliny i wywołała uśmiech na wielu twarzach, za co im bardzo dziękuję. Brzescy Harcerze przy blasku ogniska i dźwiękach gitary zabawiali całą grupę, pokazując jak można wspólnie spędzać miło czas. Nad bezpieczeństwem czuwała zaprzyjaźniona OSP Łosiów, na których mogę zawsze liczyć.
W piątek 14 lipca  odbył się wyjazd, który przyczynił się do odkrycia dotąd nieznanych miejsc i atrakcji okolicy Starej Morawy w tym: Jaskini Niedźwiedzia, Muzeum Ziemi Geologicznej, Parku Jurajskiego, Ogrodu Japońskiego, Wieża widokowa w Starym Wapienniku, Lądka Zdrój. Siły zregenerowaliśmy na obiedzie w restauracji „Nad Stawami” w Kletnie.  Pogoda nam bardzo dopisała, a wszyscy wrócili zadowoleni i pełni pozytaywnych przeżyć.
Bardzo dziękujemy za zaufanie, nasze działania są skierowane na drugiego człowieka, dlatego tak bardzo cieszą nas sytuacje euforii, zadowolenia i szczęścia, a właśnie tak jest na naszych imprezach. 

Zapraszamy na naszego facebooka - kliknij tutaj

<< Wróć do poprzedniej strony

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PO UNIKATOWE JEDYNE W SWOIM RODZAJU:

Prace wykonane przez osoby niepełnosprawne uczestników WTZ Brzeg. Różnorodność tematu od WIOSNY po WIELKANOC w tym: Ceramika, Witraż, Stroiki, Kartki, poprostu rękodzieło artystyczne. Brzeg -Ul. 1 Maja 2